Політика конфіденційності

Використання сайту

Сайт bronehata.com.ua дозволяє Вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання. Під матеріалами маються на увазі:

  • Текстовий зміст статей сайту;
  • Зображення об’єктів роботи нашого бізнесу (наприклад зображення дверей, замків та комплектуючих, матеріали з зображенням елементів інтер’єру наших клієнтів);
  • Зображення є елементами дизайну сайту;
  • Зображення нашого логотипу та інших розпізнавальних знаків без нашого офіційної згоди.

Будь-яке несанкціоноване використання цих матеріалів або їх копій, а так само видозмінених матеріалів які можна ідентифікувати як наші заборонено.

Використання персональних даних

Сайт bronehata.com.ua експлуатує в роботі різні технології збору та зберігання інформації. На сайті відбувається збір і обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів «cookie») за допомогою сервісів інтернет-статистики (Яндекс Метрика і Гугл Аналітика та інших). Ці дані служать для збору інформації про дії користувачів на сайті, поліпшення якості сайту та його змісту. Всі ці дані обробляються і зберігаються нами тільки в разі, якщо це дозволено в настройках браузера Користувача (включено збереження файлів «cookie» і використання технології JavaScript).

Ми так само використовуємо дані про запити Користувача отримані з рекламних джерел, для того щоб вивести більш релевантну і пріорітентую для Відвідувача інформацію на передній план.

Форма заявки

Оператор може обробляти телефонний номер Користувача, який він відправив нам за допомогою однієї з форм заявки. Телефонний номер клієнта є конфіденційною інформацією, і ніде на сайті не виводиться. Телефони наших клієнтів ми використовуємо тільки для того, щоб здійснити контакт в рамках взаємодії з надання прямих послуг. Заповнюючи відповідні форми і / або відправляючи свої персональні дані Оператору, Користувач висловлює свою згоду з цією політикою.

Мы устанавливаем и меняем замки по всему Киеву.

За останній рік ми працювали більш ніж на 700 об`єктах
в усіх районах міста Києва.

Залиште заявку і ми зв`яжемось з вами найближчим часом.

095 417-57-98 097 520-54-84