Ремонт дверей пр. Бажана на Позняках

Общий чек — 11200 грн.

Ремонт двери проспект Бажана на позняках

В черговий раз з нами зв’язався наш постійний клієнт, Ігор. Він займається орендою нерухомості. Ми знаємо його давно, до цього дня він замовляв у нас п’ять дверей для квартир під здачу.

На об’єкт майстер приїхав протягом двох годин після дзвінка, виконав усі необхідні заміри, підписав з замовником договір, отримав як зазвичай передоплату і поїхав. Через 4 дні МДФ накладки були готові. На наступний ранок близько 10:00 майстер з помічником приїхали на об’єкт.

В цей час в квартирі бригада будівельників виробляли ремонтні роботи. Замовника на об’єкті не було. Він приїхав через пару годин, розрахувався і поїхав. Ми вже без нього продовжили роботи і залишили набір ключів його довіреній особі (виконроб).

Вимоги та побажання Ігоря:

  1. Естетичний вигляд
  2. Зламостійкість

Металоконструкція дверного отвору в даній квартирі мала нестандартну форму, через спеціальний виступ в несучій стіні, зробленого для щитової. Як наслідок ми були змушені встановити Г-подібний наличник. Про цю особливість входу в квартиру ми були обізнані заздалегідь з дня приїзду замірщика, тому на об’єкт приїхали підготовленими, з собою мали всі необхідні інструменти для проведення робіт і комплектуючі для монтажу.

В роботі майстер скористався такими інструментами: дриль, болгарка, зварка. Ці інструменти виробляють високий рівень шуму, з цієї причини в різних, особливо нових житлових комплексах ми періодично зустрічаємося з графіком дозволених годин для гучних робіт.

На цьому об’єкті були виконані такі роботи: встановлені накладки МДФ з двох сторін, обклеїли торці двері кожвинилом виробництва Польщі. Були врізані верхній замок сейфовий посилений 4 класу, нижній замок (корпус M-T-L) захисна фурнітура ROSTEX, серцевина ISEO R7 12-ти пінова.

На виконання всіх робіт на даному об’єкті ми витратили близько 5 годин. Ігор як завжди залишився задоволений, всі його побажання були виконані.

Мы устанавливаем и меняем замки по всему Киеву.

За останній рік ми працювали більш ніж на 700 об`єктах
в усіх районах міста Києва.

Залиште заявку і ми зв`яжемось з вами найближчим часом.

095 417-57-98 097 520-54-84