Ремонт дверей ЖК Патріотика

Общий чек — 7250 грн.

Ремонт двери ЖК Патриотика

Молода сім’я звернулася в компанію Бронехата. Квартира в новобудові на вулиці Софії Русової. Двері стандартна, після будівельників. Клієнти хотіли поліпшити шумоізоляцію, поставити нові замки, а також зробити красиве естетичне оздоблення дверей.

На наступний день після дзвінка приїхав майстер-замірщик, провів консультацію, зробив заміри і забрав передоплату. Замовні МДФ накладки під розмір двері на обидві її сторони були виготовлені за 4 дні. Майстер і його помічник приїхали по готовності комплектуючих.

На об’єкті були виконані такі роботи: Встановили внутрішню і зовнішню МДФ накладки, врізали замки двох типів: сувальдний верхній замок і циліндричний під утоплену броненакладку нижній. Броненакладка такого типу забезпечує більш високий рівень захищеності циліндра замкового механізму. Також в ці двері була встановлена ручка на розеті, модель LIBRA.

Монтаж оздоблення завжди покращує звукоізолюючі якості двері. Особливо МДФ накладки – за рахунок фізичного збільшення товщини двері. Для додаткового захисту від небажаних звуків, які проникають через щілини між полотном двері і металевою рамою, на удавану частину дверей була приклеєна подвійна ущільнююча гума. За одне вона позбавляє внутрішнє приміщення від протягу і захищає від запахів з під’їзду.

Монтаж двох накладок МДФ, а також верхнього і нижнього замків займає як правило від 3 годин. В даному випадку наші хлопці якраз вклалися в 3 години.

Мы устанавливаем и меняем замки по всему Киеву.

За останній рік ми працювали більш ніж на 700 об`єктах
в усіх районах міста Києва.

Залиште заявку і ми зв`яжемось з вами найближчим часом.

095 417-57-98 097 520-54-84