Заміна замків на Троєщині

Общий чек — 3730 грн.

Замена замков на троещине

Напередодні було виконано пограбування квартири в звичайній панельній 16-и поверхівці в кінці Троєщини. Після цього сусіди потерпілих, здогадуючись про слабку взломостойкости вже своїх замків, вийшли з нами на зв’язок. Списавшись з клієнтами по вайберу, майстер допоміг вибрати надійні замки і фурнітуру, і при цьому вкластися в невеликий бюджет. Вже через 2 години після звернення він приїхав за адресою.

Старі замки

Щодо слабких замків замовники не прогадали: в двері стояли старі, легкі для злому механізми. Верхній зламується звичайною хрестової викруткою за 30 секунд. Нижній протягом хвилини за допомогою плоскогубців і шила, або тієї ж викрутки.

Компанія Бронехата рекомендує: Будьте передбачливими, не залишайте старі незахищені замки такого типу в своїх дверях. Домушники їх клацають як насіння, це їх улюблені механізми для злому. Обов’язково звертайтеся в компанію Бронехата, ми підкажемо вам які краще поставити замки і фурнітуру, відштовхуючись від вашого бюджету і класу двері.

Про те як працюють домушники і як краще захистити свій будинок від цих мерзотників ви можете почитати в нашій статті.

Нові більш надійні замки і фурнітура

Нами була проведена заміна верхнього замку і нижнього замку. Були встановлені нові комплектуючі:

  • корпус нижнього замка KALE (Туреччина)
  • циліндр з тумблером HARDLOCK (Китай)
  • зламостійка фурнітура ROSTEX (Чехія)
  • верхній сувальдний замок GUARDIAN 10.01

Компанія Бронехата завжди намагається увійти в становище своїх клієнтів. В першу чергу це стосується співвідношення бюджету і якості. Для будь-яких дверей ми завжди зможемо підібрати відповідний до неї оптимальний замок, при цьому не обтяжуючи замовника непідйомними цінами на послуги і комплектуючі. Наша першочергова мета це вирішити питання клієнта.

На всі роботи пішло близько двох з половиною годин.

Клієнти були задоволені якістю роботи замкових механізмів, після чого рекомендували нас своїм сусідам як фахівців своєї справи.

Мы устанавливаем и меняем замки по всему Киеву.

За останній рік ми працювали більш ніж на 700 об`єктах
в усіх районах міста Києва.

Залиште заявку і ми зв`яжемось з вами найближчим часом.

095 417-57-98 097 520-54-84