Заміна замків ЖК “Деміївка”

Общий чек — 2550 грн.

Заміна замків ЖК Деміївка

У нашу компанію по телефону звернувся чоловік. Квартира в новобудові, ЖК “Деміївка” біля метро Деміївська. Чоловік сказав що у нього стоять на його думку мало надійні замки, і попросив встановити добрі. Наш майстер по замках і клієнт зв’язалися через вайбер, майстер попросив скинути фото двері і замків. Після чого було запропоновано кілька варіантів відповідно до класу двері і бюджетом замовника. Менш ніж через годину майстер прибув на об’єкт.

Початковий стан двері

Спочатку у клієнта стояли стандартні замки, які встановив забудовник разом із вхідними дверима.

Компанія Бронехата рекомендує: Ніколи не залишайте замки від забудовника в своїх дверях. Стандартні дешеві замки такого типу не забезпечують належний рівень зламостійкості і безпеки вашого житла. Забудовники економлять на них свої ресурси.

В даному випадку клієнт виявився передбачливим, вирішивши захистити свою квартиру більш якісними замками.

Після проведення робіт

На об’єкті спочатку стояв верхній замок сейфового типу під ключ “метелик”. За бажанням замовника ми встановили йому замість старого замку новий циліндричний, під броненакладку, з хорошою серцевиною RG виробництва Ізраїлю з інтерактивними елементами (аналог M-T-L інтерактив +). Інтерактивні елементи в замкових механізмах забезпечують зламостійкість проти відмичок (бампінг ключа) вищого рівня ніж звичайні замки.

У нижньому замку був замінений циліндр. Замість старого ми встановили 12-піновий циліндр ISEO R7 (Італія). Старий корпус нижнього замку був залишений. Як правило ми не рекомендуємо залишати корпус замку. Це був виняток. В даному випадку між майстром і замовником було прийнято спільне рішення, грунтуючись на свіжому стані механізму який підходив класу двері.

Так само клієнту була встановлена зламостійка ручка ROSTEX UNIVERSAL R4 (Чехія).

Всі роботи були виконані в день звернення і зайняли менше 2 годин. Клієнт був задоволений виконаною роботою і якістю встановлених комплектуючих.

Мы устанавливаем и меняем замки по всему Киеву.

За останній рік ми працювали більш ніж на 700 об`єктах
в усіх районах міста Києва.

Залиште заявку і ми зв`яжемось з вами найближчим часом.

095 417-57-98 097 520-54-84