Заміна зламаних замків, вул. Кривоноса

Общий чек — 10700 грн.

Замена взломанного замка улица кривоноса

Ми отримали звернення від молодої людини якого напередодні пограбували домушники. Він тільки недавно переїхав в нову квартиру і зробив в ній ремонт, як через деякий час у вхідних дверях зламали замок. Сердечник замку був захищений напів-втопленою броненакладкой, але як то кажуть проти лома немає прийому – грабіжники скориставшись монтуванням видерли цей захист з коренем. Потім плоскогубцями вони зламали циліндр на дві частини і видавили то що від нього залишилося всередину, отримавши доступ до відкриває механізму замка.

Замок після злому

Враховуючи обставини клієнта була потрібна термінова заміна замків та оздоблення, так як двері добу була відкрита. Він хотів відновити двері і замкові кишені, замінити зовнішню і внутрішню обробку, встановити нові зламостійкі замки.

Майстер-замірник приїхав в той же день відразу після звернення клієнта. Так як в наявності були всі необхідні матеріали і комплектуючі то всі роботи були виконані вже наступного ранку.

Квартира в старій 9-поверхівці, вузький проліт між поверхів і відсутність більш менш містких коридорів створювало майстрам незручності в процесі ремонту. Всі роботи робилися на вузькій сходовій клітці, при цьому двері доводилося класти прямо на сходинки, що заважало сусідам проходити на свій поверх. Проте на все пішло близько 4 годин.

Ремонт дверей на сходовій клітці
Процес роботи

Відновлення двері

Так як замкова кишеня не підлягала рихтуванню, майстром було прийнято рішення вирізати пошкоджену ділянку двері за допомогою болгарки і вварити на його місце лист сталі товщиною 3 мм.

Нові замки і фурнітура

Замість старих замків були підібрані нові замки відповідно до побажань і можливостей клієнта, а також класом самих дверей:

  • Зломостійкий верхній замок GERDA TYTAN ZX під трубчастий ключ (Польща)
  • Нижній замок корпус SANTOS (Португалія)
  • Захисна зламостійкості фурнітура ROSTEX (Чехія)
  • Серцевина MAUER (Німеччина)
  • Зовнішнє оздоблення дверей плівка ПВХ виробництва Ізраїль
  • Внутрішнє оздоблення двері кожвінил виробництва Польща

В результаті проведеної нами роботи клієнт був вдячний за оперативність, якість і справжність матеріалів і комплектуючих.

Мы устанавливаем и меняем замки по всему Киеву.

За останній рік ми працювали більш ніж на 700 об`єктах
в усіх районах міста Києва.

Залиште заявку і ми зв`яжемось з вами найближчим часом.

095 417-57-98 097 520-54-84