Notice: Undefined property: stdClass::$mob in /home/u319748896/domains/bronehata.com.ua/public_html/wp-content/themes/bronehata/template_parts/first_screens/service-default.php on line 16

Notice: Undefined property: stdClass::$desktop in /home/u319748896/domains/bronehata.com.ua/public_html/wp-content/themes/bronehata/template_parts/first_screens/service-default.php on line 17
<br /><b>Notice</b>: Undefined property: stdClass::$alt in <b>/home/u319748896/domains/bronehata.com.ua/public_html/wp-content/themes/bronehata/template_parts/first_screens/service-default.php</b> on line <b>56</b><br />

Ремонт і декорація металевих дверей
швидко і красиво

Монтаж MDF на двері в під'їзді
Вологостійкий MDF на вуличну двері
Оздоблення шкірзамінніком або ПВХ
Звертайтеся!

Чому вам варто звернутися до нас?

Ми цінуємо
свою репутацію

Працюємо акуратно, зберігаючи цілісність двері і не пошкоджуючи обшивку. Наша мета щоб ви радили нас своїм близьким.

Ми завжди
на зв'язку

Телефонуйте або пишіть нам на вайбер, телеграм або вотсап. Ми безкоштовно проконсультуємо вас по телефону або по фотографії замку, навіть коли виїзд майстра не є потрібним.

Ми вас
поважаємо

Хамство, перегар і неохайний вигляд - це не про нас. У нас працюють тільки досвідчені майстри професіонали, перевірені часом і ділом, а також службою безпеки.

Ви цінуєте
свій час?

Приїжджаємо в обумовлений час, або заздалегідь попередимо про затримку. Новий замок буде захищати ваші двері вже через годину роботи майстра. Монтаж замка від 15 хвилин.

Висока якість,
приємні ціни

Ми закуповуємо фурнітуру у прямих постачальників без посередників. Ви платите тільки за роботу і комплектуючі.

Гарантійне
обслуговування

Гарантія на виконану майстром роботу діє до 12 місяців. Гарантія на обрані вами замки від 30 днів.
Питання і відповіді про наші послуги по оздобленню дверей:

Скільки часу потрібно на установку МДФ?

Від двох до чотирьох годин.

Комплекс включає в себе:

  • Монтаж МДФ;
  • Монтаж замків і фурнітури;
  • Монтаж налічників з МДФ;
  • Монтаж глазку.

Скільки часу потрібно на оздоблення дверей шкірзамінником?

Від однієї години до двох годин.

Комплекс включає в себе:

  • Поклейку шкірзамінника на двері;
  • Монтаж замків і фурнітури;
  • Монтаж дерев’яних налічників поклеєних шкірзамінником в колір двері;
  • монтаж глазку.

Чи потрібна передоплата на послуги з декорації дверей?

Так, за послуги з декорації двері береться передоплата. На початку приїжджає наш майстер-замірщик та детально оглядає металоконструкцію на відповідність вимогам і побажанням замовника щодо типу оздоблення двері.

Якщо все в порядку тоді оформляється договір і замовником вноситься передоплата в розмірі 30% – 40% від загальної вартості.

Як відбувається гарантійне обслуговування обробки двері?

У разі виявлення вами здуття МДФ, відклеювань шкірзамінника і інших пошкоджень і при збереженні правильних умов експлуатації ви можете звернутися в гарантійний сервіс Бронехата. Протягом 1 – 2 доби після вашого звернення відповідно до виписаного гарантійним талоном ми приїжджаємо до Вас і виробляємо ретельний огляд браку.

Якщо наші майстри виявили виробничі дефекти в обробці ваших дверей, то в найкоротші терміни ми безкоштовно проводимо повну заміну оздоблення. Якщо можливо усунути виробничий дефект на місці то усуваємо.

Гарантія не поширюється на механічні ушкодження і будь-які інші, завдані вами або третіми особами.

Натисніть кнопку задати питання, і найближчим часом ми вийдемо з вами на зв`язок і проведемо безкоштовну консультацію, навіть якщо немає необхідності у виїзді майстра.

Три етапи декоративного ремонту металевих дверей

1Виклик майстра

Після консультації в телефонному режимі або по фотографії двері в вайбері або іншому мессенджері до вас приїжджає наш майстер-замірщик. Він уточнить всі деталі та побажання, надасть клієнту всю необхідну інформацію про типи оздоблення, комплектуючі, ціни на наші послуги і матеріали. Він повинен визначити відповідність металоконструкції двері того виду обробки яку хоче замовник.

У більшості випадків всі роботи проводяться за два приїзду майстра. Залежно від обробки визначаються терміни монтажу (від двох до семи робочих днів з дня підписання договору та внесення передоплати 30-40% від загальної вартості).

2Виконання робіт

Всі необхідні інструменти у майстрів з собою, їм від клієнта необхідно тільки розетка для підключення електроінструментів. Бригада майстрів виробляють монтаж обробки прямо на місці, не відвозячи дверей. В окремих випадках двері забираються на виробництво строком до 3 робочих днів.

Наші майстри це досвідчені фахівці своєї справи. У нас більше десяти років досвіду роботи, і багато тисяч виконаних робіт за спиною. Ми намагаємося і прагнемо свою роботу виконувати якісно. Майстри працюють акуратно і ретельно, не пошкоджуючи стіни та обробку ваших дверей.

3Остаточний розрахунок, підписання гарантії

Тільки після того як клієнт провів особистий огляд і упевниться в тому що його все влаштовує роботи вважаються завершеними. У разі якщо клієнта щось не влаштовує ми готові в індивідуальному порядку розглянути альтернативні варіанти – що майстер може зробити для того щоб потреби клієнта були задоволені на 100%. Якщо все добре тоді проводиться остаточний розрахунок готівкою або за допомогою терміналу.

Після закінчення робіт майстер обов’язково проведе консультацію щодо правильної експлуатації дверей. Важливо розуміти що правильна експлуатація сильно подовжує термін служби оздоблення двері.

Далі видається гарантійний талон. Ми надаємо гарантію на роботу виконану майстром і матеріали вибрані вами терміном до 12 місяців.